صفحه اصلي     |     تماس با شركت     |     معرفي شركت  |    پست الكترونيك    |    مناطق تحت پوشش  |   گزارش كاركرد اينترنت

 

ورود به سیستم جامع پیام کوتاه پارسیان نت

 

 

 

 

 

ارسال SMS تبلیغاتی و اطلاع رسانی پارسیان سیستم

 SMS تبلیغاتی توسط این شرکت به دو روشی که در زیر مطرح شده است انجام می پذیرد، لازم به ذکر است که در هر دو روش زیر SMS ها از طریق اینترنت و با پیش شماره 3000722728 ارسال می شوند :
 ارسال تبلیغات به موبایلهای یک شهر خاص
در این روش شما شهر مقصد و متن مورد نظر را انتخاب می کنید و پیام تبلیغاتی شما در کمترین زمان ممکن به کلیه موبایل های داخل شهر ارسال می شود.
از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- تبلیغ شما فقط به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال می شود.
2- حتی جدیدترین موبایلهای واگذار شده (پیش شماره های جدید) در شهر نیز تبلیغات شما را دریافت می کنند.
3- امکان ارائه گزارش کلی از وضعیت پیامک های ارسال شده وجود دارد، بدین صورت که مثلا 90% پیامها به گوشی رسیده است ، 4 % موبایلها خاموش بوده است و ... (توجه داشته باشید که ارسال تبلیغات در این شیوه توسط مخابرات انجام می پذیرد و شرکت ارتباطات سیار بعلت حفظ اطلاعات شخصی مشترکین هیچ گونه لیست و یا فهرستی از شماره هائی که تبلیغات به آنها ارسال شده است را ارائه نمی دهد)

تذکر 1: ارسال SMS تبلیغاتی با این روش در صورتی امکانپذیر است که تعداد SMS های سفارش شما بیش از 5 هزار عدد باشد.
تذکر 2: در صورتی که تعداد سفارش شما بیش از 40 هزار SMS باشد می توان هنگام ارسال آن بجای شماره از نام استفاده کرد یعنی مخاطب هنگام ارسال SMS بجای شماره فرستنده SMS نام شرکت یا موسسه شما را مشاهده می کند.

 ارسال تبلیغات به لیست شماره موبایلهای شما
در این روش شما می توانید با ارائه لیست شماره موبایلهای خود و یا ساخت لیست دلخواه اقدام به ارسال تبلیغات نمائید. آیا شما می خواهید تنها به مشتریان خود SMS بفرستید؟ لیستی شامل چند صد شماره دارید که قصد دارید به آنها تبلیغ ارسال کنید و یا فقط می خواهید به تعدادی از شماره های مربوط به یک کد خاص (پیش شماره) پیامک ارسال کنید؟ در هر صورت ما این امکان را برای شما فراهم آورده ایم که  امکان ارسال تبلیغ به لیست شماره های خودتان را داشته باشید.
این روش برای موارد زیر کاربرد دارد:
1- زمانی که تعداد گیرندگان تبلیغ شما اندک می باشد!
2- زمانی که شما لیستی از شماره موبایل مخاطبین را در اختیار دارید.